Hlava O KVH ČSLA a našich aktivitách ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci O KVH ČSLA a našich aktivitách ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci

AKCE PRO DĚTI A HENDIKEPOVANÉ

Klub vojenské historie ČSLA se kromě zájmové činnosti věnuje i akcím pro děti a mládež a podílí se i na akcích pro hendikepované - Létání bez bariér ve Skutči, akce v libereckých kasárnách či v pardubické krajské nemocnici.

Mezi akce pro děti patří návštěvy dětského domova Přestavlky, kde si děti mohly vyzkoušet armádní výzbroj a zastřílet si z airsoftových zbraní.

Navštěvujeme dětské letní tábory s tématickým programem pro děti a mládež.

Pořádáme dětské dny, střelnice, výstavky a další zájmovou činnost pro děti.

Z dalších akcí KVH ČSLA pro děti byla návštěva školy Jaroslava Ježka pro zrakově postižené. Úžasné, nadšené děti a silný zážitek i dobrý pocit! A radost z poděkování, kterého se nám dostalo:

Zdravím Vás všechny ze Školy Jaroslava Ježka pro zrakově postižené.
Vaše návštěva v naší škole, byla pro všechny velmi příjemným a svátečním zážitkem. Což mohu potvrdit z pozdějších ohlasů dětí i dospělých. (Celý týden nalézám různě po škole vysílačky a zbraně vyrobené z Lega, Dupla a jiných stavebnic :). Jsem ráda i za slova věnovaná Československé Armádě. Chválím za přiměřenou délku i srozumitelnost. Velice si vážíme, toho že jste neváhali věnovat nám svůj volný čas a zájem. Děkuji Vám za pochopení, které jste měli pro děti a jejich zvídavost. Proto ještě jednou děkujeme.
S přáním všeho dobrého Vám všem i vašim dalším aktivitám za děti i dospělé
zdraví Petra Rybová
vedoucí vychovatelka Škola Jaroslava Ježka

 


FORUM FACEBOOK YOUTUBE E-MAIL

TOPlist

Creative Commons License
veškeré texty i fotografie
zde uveřejněné podléhají licenci
Creative Commons BY-NC-ND

Na základě výzvy našich návštěvníků uvádíme číslo účtu na dobrovolné příspěvky pro podporu našich aktivit. Za jakoukoliv částku předem děkujeme.
670100-2210158796/6210

QR kód pro platební příkaz ve Vaší bankovní aplikaci v mobilu pro automatické vyplnění čísla účtu.

 

Za podporu našich aktivit děkujeme

         

KLUB VOJENSKÉ HISTORIE ČESKOSLOVENSKÉ LIDOVÉ ARMÁDY
| Akce klubové | Akce veřejné | Akce pro děti | Muzeum | Opravy pomníků | Spolupráce s AČR | ČSLA.cz | Technika | Info pro členy a zájemce |