Hlava O KVH ČSLA a našich aktivitách ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci O KVH ČSLA a našich aktivitách ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci

INTERNETOVÉ STRÁNKY ČSLA.cz

Web ČSLA.cz (http://www.csla.cz) vznikl jako jedna z aktivit občanského sdružení KVH ČSLA. Oficiálně byl zveřejněn 6. října 2006, ale práce na něm započaly o pár let dříve. 

Smyslem internetových stránek ČSLA.cz je poskytnout ucelený přehled o Československé a Československé lidové armádě z vojensko-historického hlediska. V současné době zde návštěvník na více jak 1600 stránkách najde řadu informací o této armádě, zbraních, technice, uniformách, výstroji i výzbroji.

Součástí webu ČSLA.cz je rubrika Vojenská služba, která je oblíbená zejména mezi bývalými vojáky základní služby. Kromě základních informací o vojně je zde řada vzpomínek z vojenské služby, unikátní fotogalerie s více jak 10.000 snímky z vojenské služby a především možnost kontaktu s bývalými spolubojovníky, které využilo přes 20.000 záklaďáků.

Těší nás, že zájem o web ČSLA.cz stále roste. Za posledních dvanáct měsíců jsme na stránkách zaznamenaly více jak 400.000 přístupů a zobrazeno bylo více jak 2.000.000 stránek. Ještě více nás však těší aktivní zájem našich návštěvníků, kteří přispívají do našeho diskusního fóra, zasílají nám své vzpomínky a fotografie, ale i odborné příspěvky a podílejí se tak na rozvoji těchto internetových stránek.

Velmi si také ceníme zájmu Národní knihovny České Republiky, která web ČSLA.cz vybrala jako kvalitní zdroj, který by se měl stát součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou Národní knihovnou archivovány a od roku 2009 má web ČSLA.cz záznam v katalogu národní knihovny pod systém. číslem 001990552 (zobrazení záznamu).

 

 FORUM FACEBOOK YOUTUBE E-MAIL

TOPlist

Creative Commons License
veškeré texty i fotografie
zde uveřejněné podléhají licenci
Creative Commons BY-NC-ND

Na základě výzvy našich návštěvníků uvádíme číslo účtu na dobrovolné příspěvky pro podporu našich aktivit. Za jakoukoliv částku předem děkujeme.
670100-2210158796/6210

QR kód pro platební příkaz ve Vaší bankovní aplikaci v mobilu pro automatické vyplnění čísla účtu.

 

Za podporu našich aktivit děkujeme

         

KLUB VOJENSKÉ HISTORIE ČESKOSLOVENSKÉ LIDOVÉ ARMÁDY
| Akce klubové | Akce veřejné | Akce pro děti | Muzeum | Opravy pomníků | Spolupráce s AČR | ČSLA.cz | Technika | Info pro členy a zájemce |